Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

HSG260 – brama hot spot z wbudowanym punktem dostępowym


27 lutego 2012

Kategoria: Ethernet i WLAN przemysłowy


Oferta bram hot spot producenta 4ipnet wzbogaciła się o model HSG260, który jest rozwinięciem sprawdzonego modelu HSG200. Jednocześnie jest to najbardziej rozwinięty model bramy hot spot z wbudowanym punktem dostępowym zgodnym ze standardem 802.11b/g/n.

 

Brama HSG260 dedykowana jest dla użytkowników chcących wdrożyć Internet bezprzewodowy w biurach lub lokalach. Najważniejsze funkcje urządzenia to między innymi wsparcie serwera sieciowego oraz strony logowania dla użytkowników, możliwość indywidualizowania strony logowania, firmware do zarządzania kontami gości i użytkowników lokalnych, możliwość konfigurowania własnych planów taryfowych, wsparcie płatności przez system PayPal czy też logi zestawiające ruch sieciowy.

  

Udoskonalona konstrukcja i oprogramowanie pozwalają na obsługę do 500 użytkowników lokalnych oraz do 2000 użytkowników „na żądanie”. W porównaniu do HSG200, liczba obsługiwanych punktów dostępowych zwiększyła się do 40. HSG260 posiada 4 porty RJ-45 do obsługi sieci LAN, jeden port RJ-45 dla sieci WAN a także port konsoli DB-9 i port USB.

 

Jak każdy punkt dostępowy firmy 4ipnet, HSG260 jest wyposażony w system WES czyli WDS Easy Setup. Służy on do szybkiego konfigurowania połączeń WDS pomiędzy konkretnymi urządzeniami przy pomocy tylko jednego przycisku. Dzięki dwóm zewnętrznym antenom pracującym w trybie MIMO osiągana jest przepustowość na poziomie 300Mbps.

 

Urządzenie posiada stopień szczelności IP50 i może pracować w bardzo szerokim zakresie temperatur mieszczącym się w przedziale od -30oC do +70oC przy wilgotności powietrza od 10 do 80%. 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów