Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

EPCOS - Rejestratory danych z długim czasem nagrywania


21 maja 2012

Kategoria: Elementy elektroniczne


EPCOS opracował rejestrator danych DataLOG SD do współpracy z regulatorem mocy biernej BR6000-R12/S485 (od wersji 5.0) oraz BR7000.


Urządzenie to pozwala na zapis wszystkich wartości mierzonych przez regulator. Rejestrator jest wyposażony w kartę pamięci SD o pojemności 1GB. Dodatkowo do DataLOG SD dołączone jest oprogramowanie dla systemu Windows pozwalające na analizę zarejestrowanych danych.

 

Rejestrator pozwala na zapis zarówno parametrów sieci elektrycznej, jak i systemu PFC w tym liczby przełączeń, czasu pracy poszczególnych gałęzi oraz temperatury. W zależności od odstępów czasowych pomiędzy poszczególnymi pomiarami czas nagrywania można wydłużyć do kilku tygodni.

 

Rejestrator DataLOG SD podłączany jest bezpośrednio do regulatora za pomocą przewodu Ethernet. Urządzenie posiada plastikową obudowę o wymiarach 66 x 28 x 66 mm³.
  

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów