Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

EAP110 – prosty i funkcjonalny punkt dostępowy


28 maja 2012

Kategoria: Ethernet i WLAN przemysłowy


Podstawowym modelem z oferty punktów dostępowych 4ipnet przeznaczonych do pracy w budynkach jest model EAP110. Cechuje się wysoką prędkością przesyłania danych na poziomie 300Mbps dzięki systemowi 2x2 MIMO.

 

Urządzenie może również pełnić funkcję repetera oraz mostu. Standardowo do dyspozycji oddane są najpopularniejsze systemy autentykacji użytkowników występujące w standardzie IEEE 802.11b/g/n, takie jak WPA, WPA2 czy WEP. Dużym udogodnieniem na pewno jest standard 802.3af, oraz PoE, pozwalający na zasilanie urządzenia przez port RJ-45, bez konieczności prowadzenia dodatkowej, kłopotliwej instalacji zasilającej.


Firmware EAP110 pozwala na stworzenie 8 wirtualnych punktów dostępowych oraz odseparowanie tych wirtualnych sieci od siebie. Szeroki zakres temperatury pracy mieszczący się w przedziale od -30 do 70C przy wilgotności powietrza od 10 do 80% pozwala na stabilna pracę w warunkach uciążliwych. 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów