Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

IVCE-C608/604 – karta PCI Express do akwizycji materiału multimedialnego


14 września 2012

Kategoria: Komputery przemysłowe


W ofercie IEI Technology Corp. można znaleźć między innymi karty do akwizycji materiału multimedialnego. Modele IVCE-C608 i C604 z interfejsem PCIe mogą obsługiwać jednocześnie odpowiednio 8 i 4 kanały audio/wideo. Oba modele wykorzystują silniki graficzne Conexant – w modelu C608 jest to CX25853, a w modelu C604 - CX25850.

 

Materiał kompresowany jest programowo. Każdy z obsługiwanych kanałów może rejestrować obraz z prędkością 30 fps w systemie NTSC lub 25 fps w systemie PAL. Maksymalna rozdzielczość materiału wideo to 720x576. Maksymalne próbkowanie materiału dźwiękowego wynosi aż 96kHz przy kwantyzacji 24bitowej.
Karty posiadają również dodatkowe funkcjonalności, takie jak synchronizację audio/wideo, detekcję utraty sygnału wideo, system obsługi on-screen display czy detekcję ruchu.

 

Do dyspozycji użytkownika w modelu C608 oddanych zostało 16 wyprowadzeń GPIO ( 8 wejść i 8 wyjść) oraz 8 wyprowadzeń GPIO w modelu C604 (4 wejścia i 4 wyjścia).

 

Karty mogą pracować w trudnych warunkach przemysłowych, o czym świadczy gwarantowany przez producenta szeroki zakres temperatur od -20oC do +65oC.
  

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów