Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nowy wszystkomający komputer panelowy 15” od IEI – szczelny, lekki, szybki, wytrzymały!


22 sierpnia 2013

Kategoria: Komputery przemysłowe


Praca w zmiennych warunkach otoczenia, aplikacjach mobilnych narażających urządzenie na wstrząsy, a także częściowy wpływ warunków atmosferycznych stwarza konieczność zastosowania systemów komputerowych o specjalnej konstrukcji.

 

Nowy komputer panelowy UPC-V315 produkcji IEI Integration Corp. powstał z myślą o tego typu zastosowaniu. Podstawową cechą tego rozwiązania jest całkowita szczelność - nowy komputer UPC posiada klasę szczelności IP 65, co czyni go odpornym na strumień wody padający z dowolnego kierunku oraz charakteryzuje się całkowitą pyłoszczelnością. Bardzo szeroki zakres temperatury pracy od -20oC do +60oC przy wilgotności powietrza od 5 do 90% oraz odporność na wstrząsy o sile do 3G i wibracje (MI-STD-810F 514.5C-1) pozwalają na pracę urządzenia w różnego typu pojazdach, w tym jako terminal wózka widłowego. 15-sto calowa matryca podświetlana diodami LED osiąga jasność 400cd/m2.

 

Obudowa komputera wykonana jest z aluminium, co czyni ją lekką i odporną mechanicznie. Na froncie obudowy producent umieścił 10 programowalnych przycisków funkcyjnych, a pod nimi podświetlane diodami wskaźniki stanu pracy, co znacznie zwiększa funkcjonalność urządzenia. Wewnątrz bezwentylatorowej konstrukcji mogą pracować procesory Intel Celeron, Core i3 lub Core i7. Komputer wyposażony jest w 2GB pamięci RAM DDR3. Do dyspozycji użytkownika oddano szereg niezbędnych interfejsów, z których wymienić można 3x RS-232, RS-422/485, RJ-45, 1xHDMI, 2xEtherner czy 2x USB. Jest także izolowana magistrala CAN, niezwykle istotna w aplikacjach samochodowych. Bardziej rozbudowane są możliwości komunikacji bezprzewodowej. Prócz dwuzakresowego modułu IEEE802.11a/b/g/n 3x3 MIMO opcjonalnie można rozbudować komputer o moduł Bluetooth, GPS oraz czytnik RFID (EM lub Mifire). Dostępna jest także wbudowana kamera internetowa o rozdzielczości 2.0 Mpx oraz mikrofon. Komputer opcjonalnie można wyposażyć w 4-kanałową kartę przechwytującą materiał audio/video. Opcja ta jest bardzo praktyczna w przypadku, gdy istnieje konieczność monitorowania strefy dookoła pojazdu czy maszyny budowlanej. Wewnątrz komputera znajdują się miejsca na dysk 2.5” HDD/SSD oraz na moduły standardu mSATA(dostępne w naszej ofercie).
  

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów