Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

GT-530 - inteligentny kontroler GSM/GPRS z sygnalizacją alarmów poprzez SMS


20 marca 2010

Kategoria: Automatyka przemysłowa


Kontroler GT-530 wyposażony jest w trójzakresowy moduł GSM/GPRS 900/1800/1900 MHz oraz układy RTC i Watchdog. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji 10 wejść cyfrowych (w tym 6 licznikowych) z możliwością monitorowania i raportowania poprzez SMS, 2 wyjścia cyfrowe oraz dwa porty RS232 służące do komunikacji z innymi urządzeniami oraz konfiguracji wszelkich ustawień i alarmów z wykorzystaniem dołączonego oprogramowania. Wyjścia cyfrowe mogą być aktywowane poprzez trigger lub SMS i umożliwiają zdalną kontrolę oraz uruchamianie oświetlenia, ogrzewaczy, pomp, czujników itd.

Urządzenie przystosowane jest do zasilania napięciem z zakresu +10 VDC ~ +30 VDC, podłączanym do zacisków śrubowych oraz awaryjnie z baterii Li-ion 600 mAh. Akumulator umożliwia podtrzymanie zasilania GT-530 do 36 godzin bez ponownego ładowania. Nie bez znaczenia jest także fabryczne przystosowanie urządzenia do pracy w temperaturach  -25 °C ~ +55 °C  oraz do montażu na szynie DIN.

System zdalnej sygnalizacji poprzez GSM/GPRS pozwala na skrócenie czasu reakcji serwisu czy działu utrzymania ruchu wobec zaistniałej sytuacji, a w konsekwencji skrócenie czasu przestoju, co ma wymierne znaczenie ekonomiczne. GT-530 idealnie nadaje się do aplikacji związanych przykładowo ze zdalną kontrolą procesów przemysłowych, nadzorem nad automatami do gier czy maszynami wendingowymi, w automatyce budynkowej lub systemach bezpieczeństwa obiektów użyteczności publicznej. 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów