Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

tM-7561 - izolowany konwerter RS485 do USB


21 listopada 2013

Kategoria: Ethernet i WLAN przemysłowy


Przedstawiamy kolejny z konwerterów firmy ICP DAS pozwalający na podłączenie do standardowego interfejsu USB (1.1 lub 2.0) urządzeń zewnętrznych wykorzystujących do komunikacji przemysłowy standard RS485.


Konwerter tM-7561 wyposażony został w interfejs RS485 w postaci 7-pinowego złącza śrubowego z izolacją do 2500VDC. Urządzenie łączymy z portem USB w komputerze czy kontrolerze za pomocą dołączonego do konwertera kabla USB o długości 1.8m. Dodatkową korzyścią z użycia do komunikacji portu USB jest brak konieczności stosowania zewnętrznego zasilania. Konwerter zadowala się napięciem +5VDC dostępnym ze standardowego portu USB, a jego pobór mocy jest minimalny i wynosi 0.4W. Urządzenie umożliwia transmisję danych z maksymalną prędkością wynoszącą 115.2 kb/s.


tM-7561 jest przystosowany do montażu na szynie DIN oraz pracy w szerokim zakresie temperatur -25 °C ~ +75 °C. Dołączone do urządzenia sterowniki umożliwiają stabilną pracę pod kontrolą następujących systemów operacyjnych: Windows 98/ME/2000/XP/Vista (32/64-bit)/7 (32/64-bit)/Linux.
  

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów