Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ekran dotykowy pojemnościowy w nowej serii monitorów DM-F


29 maja 2014

Kategoria: Komputery przemysłowe


 Monitory przemysłowe z najnowszej serii DM-F firmy IEI Integration Corp. posiadają uniwersalne możliwości współpracy, a to dzięki wyposażeniu w złącze analogowe VGA oraz złącza cyfrowe DisplayPort i HDMI z których w razie potrzeby łatwo można dokonać konwersji sygnału do DVI. Wyjątkową cechą monitorów jest funkcja korekcji Gamma 2.2 zapewniająca jednolity sposób wyświetlania obrazu na każdym monitorze serii DM-F niezależnie od rodzaju wejścia video. Jest to funkcja szczególnie przydatna w aplikacjach wielomonitorowych jak np. ściany wizyjne.

 

Niewątpliwą zaletą jest bardzo pożądany na ryku ekran dotykowy pojemnościowy – łatwy w użyciu i odporny na niekorzystne czynniki.


Monitory cechuje wytrzymała i kompaktowa konstrukcja. Przednia aluminiowa ramka zapewnia szczelność na poziomie IP65 dzięki czemu monitory mogą pracować w warunkach o podwyższonej wilgotności i zapyleniu, a także w miejscach narażonych na wibracje i uderzenia. Dodatkową ochronę zapewnia tylna pokrywa chroniąca złącza i ułatwiająca w estetycznym rozprowadzeniu kabli.

 

Szeroki zakres temperatur pracy od -20°C–60°C, umożliwia instalację paneli np. na zewnątrz budynku w chłodni lub na hali produkcyjnej oraz w miejscach narażonych na działanie wysokich temperatur jak np. w pobliżu pieców czy nagrzewnic.


Monitory można zamontować panelowo, na drzwiach szafy, wewnątrz szafy typu rack lub za pomocą uchwytów VESA 100x100. Układ zasilania został zaprojektowany dla możliwie szerokiego zakresu napięć wejściowych 9-36VDC. Jednocześnie producent dodaje do opakowania zewnętrzny adapter 230VAC/12VDC.


Membranowe przyciski panelu sterującego OSD umieszczono z tyłu obudowy aby uniknąć przypadkowego lub niepowołanego ich użycia. Producent dostarcza również dedykowane oprogramowanie SmartOSD umożliwiające sterowanie parametrami obrazu z poziomu komputera.


Monitory serii DM-F dostępne są w rozmiarach 12” do 24”. Występują one także w ekonomicznych wersjach z ekranem dotykowym rezystancyjnym.

 

  

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów