Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Płyta główna NANO-BT-i1 z układami SoC Intel Atom™ lub Celeron®


29 sierpnia 2014

Kategoria: Komputery przemysłowe


NANO-BT-i1 to płyta główna w standardzie EPIC firmy iEi Integration Corp. wyposażona w najnowsze procesory SoC Intel Atom ™ oraz Celeron® wykonane w technologii 22nm. Wśród podstawowych rozwiązań znajdują się płyty z dwurdzeniowymi procesorami od Celerona 1.58GHz i TDP na niskim poziomie 4,3W do czterordzeniowego Celerona 1.91GHz z TDP 10W. Wsród rozwiązań opcjonalnych znajduje się 5 modeli opartych na procesorze Intel Atom.

Wszystkie warianty płyt obsługują max. 8GB pamięci SDRAM DDR3L i wyposażone są w czterordzeniowy układ grafiki Intel® HD Graphics Gen 7 zapewniający akcelerację sprzętową dla wielu formatów grafiki (H.264, VC1 MPEG2, MVC, VP8, MPEG-4/H.263, MJPEG). Obraz może być wyświetlany na dwóch niezależnych wyświetlaczach podłaczonych do złacz VGA i HDMI z maksymalną rozdzielczością 2560x1600.


Ponadto płyta wyposażona jest w 2 porty Gigabit Ethernet, 1 x USB 3.0, 3 x USB 2.0, 1 x RS-422/485, 3 x RS-232, 8 bitowe we/wy. Opcjonalnie dostepne jest gniazdo na karty pamięci Micro SD. Rozbudowa funkcjonalności płyty jest możliwa dzięki gniazdom PCIe Mini Card i PCI/104. Producent oferuje także opcjonalny moduł IRIS-1010 umożliwiający zdalne zarządzanie komputerem poprzez sieć zgodnie z IPMI 2.0.


Do zasilania płyty wystarczy pojedyncze napięcie 12VDC, a zakres temperatury pracy wynosi -20°C ~ 60°C.
  

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów