Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

ACT-408A – zaawansowany terminal dotykowy z czytnikiem tagów RFID


25 stycznia 2010

Kategoria: Systemy płatności & RFID


Firma iEi Technology Corp. wprowadza na rynek kolejny komputer panelowy do zastosowań w systemach kontroli dostępu z serii ACT.     

 

Nowy terminal ACT-408A, wyposażony jest w ekran TFT o przekątnej 8'' o maksymalnej rozdzielczości 800 x 600, jasności 250 cd/m2, kontraście 500:1 z pięciorzewodowym rezystancyjnym ekranem dotykowym. Płyta główna komputera posiada zintegrowany procesor Intel® Atom N270 1.6GHz wsparty chipsetem Intel 945GSE + ICH7M oraz możliwość zainstalowania pamięci DDRII SO-DIMM 400/533MHz do maksymalnie 2 GB. Platforma wyposażona jest bardzo bogato w różnego typu interfejsy I/O: 1 x RS-232, 1 x RS-232/422/485, 1 x Giga LAN, 3 x USB 2.0 (jeden na panelu czołowym), 1 x CompactFlash. Komputer dodatkowo posiada 3 wejścia cyfrowe na czujniki otwarcia drzwi, przycisk wyjścia i uszkodzenia urządzenia oraz 6 wyjść przekaźnikowych – 3 normalnie zamknięte dla elektronicznych zamków drzwiowych oraz 3 normalnie otwarte dla alarmów.  Nowym udogodnieniem nie stosowanym wcześniej w serii ACT jest możliwość podłączenia konsoli numerycznej WIEGANT 26 pozwalającej na wprowadzenie dodatkowych kodów dostępu. Komputer wyposażony jest również w czytnik EM pracujący na częstotliwości 125 kHz oraz MIFARE 13.56 MHz o zasięgu odczytu do 5 cm. Możliwości systemu kontroli uzupełniają wbudowana kamera 0.3 M wyposażona w specjalny system do rozpoznawania twarzy, mikrofon oraz głośniki o mocy 2 x 3 W. Dostępny jest również moduł komunikacji bezprzewodowej Wireless Lan 802.11 b/g.

 

Platforma zamknięta jest w estetycznej obudowie z tworzywa sztucznego, o stopniu ochrony IP64 od frontu ze specjalnym systemem pozwalającym na wbudowanie komputera w ścianę. Całość może pracować w rozszerzonym zakresie temperatur od -10°C ~ 50°C. Dodatkowo przygotowane są również systemy operacyjne Windows CE 6.0 oraz Windows XP Embedded na kartach CompactFlash. Obok omawianego modelu do rodziny ACT należą modele  terminali o przekątnych 5,7”, inny model o przekątnej 8,4” i 12,1”. 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów