Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Tablet ICEFIRE2 10,4” dla zastosowań medycznych


07 stycznia 2016

Kategoria: Komputery przemysłowe


Tablet ICEFIRE2 10,4” w lekkiej, wytrzymałej obudowie spełniającej standard szczelności IP64, z wymianą baterii w systemie hot-swap i systemem operacyjnym Windows 7 dedykowany jest personelowi medycznemu jako osobisty terminal.
 
Wydajny procesor  Intel® Atom™ N2800 dual core oraz system operacyjny  Windows® Embedded Standard 7 zbliżają ICEFIRE2 10,4” do możliwości komputerów klasy PC, a zastosowane dodatkowo technologie identyfikacji operatora z wykorzystaniem czytnika linii papilarnych, czytników kodów kreskowych, kart RFID, wraz z mechanizmami łączności bezprzewodowej oraz wymiany akumulatora bez przerwy w pracy (hot-swap) spełniają wymagania szpitalnych systemów HIS.
 
Tablet powstał z myślą o jego wykorzystaniu przez personel medyczny podczas mobilnej pracy: rejestracji wydań leków przy łóżkach pacjentów, dostępu do dokumentacji medycznej, wprowadzaniu parametrów życiowych pacjentów i wyników badań, komunikacji on-line, rejestracji wywiadu czy objawów (z wykorzystaniem wbudowanych kamer).
 
ICEFIRE2 10,4”  wyposażony jest w digitizer i panel dotykowy bazujący na technologii rezystancyjnej, co pozwala na obsługę tabletu także w lateksowych rękawiczkach, co podnosi poziom bezpieczeństwa mikrobiologicznego.
 
Solidna i lekka obudowa spełniająca standard szczelności IP 64, przystosowanie wyświetlacza do dezynfekcyjnych środków myjących i bezwentylatorowy system chłodzenia ułatwiają utrzymanie urządzenia zgodnie ze standardami czystości wymaganymi w placówce medycznej.
 
Wraz z tabletem zamówić można pokrowiec z paskiem naramiennym, a wysoką ergonomie pracy przy biurku zapewnia stacja dokująca.

Wybrane parametry techniczne:
 
 • Procesor Intel® Atom™ N2800 dual core,
 • Pamięć: 4 GB,
 • Microsoft® Windows® Embedded Standard 7P,
 • Digitizer oraz panel dotykowy,
 • Wyświetlacz 10,4”, 1024x768,
 • Zasilanie w oparciu o dwa akumulatory wymienne w technologii hot-swap,
 • Zintegrowany czytnik kodów kreskowych, RFID, linii papilarnych,
 • Dwie kamery cyfrowe – przednia i tylna (1,3 i 3 MPix),
 • Poziom szczelności IP64,
 • Waga: 1,7 kg,
 • Opcjonalnie pokrowiec z paskiem naramiennym i stacja dokująca.
 
Zapraszamy do kontaktu sprzedaz@jm.pl
 


 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów