Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Dobrze to za mało! Prezentujemy innowacyjny system CUSTOM-PP54 dedykowany producentom systemów parkingowych


14 października 2016

Kategoria: Drukarki termiczne


Urządzenie PP54 firmy CUSTOM trudno nazwać po prostu drukarką ze względu na funkcjonalność daleko wykraczającą poza standard. 

 

Prezentujemy PP54 firmy CUSTOM - jedno urządzenie dla trzech etapów obsługi parkingu:

 

 1. PP54 obsługuje przyciski systemu parkingowego wydając bilety, drukuje termicznie lub koduje bilety RFID, odczytuje wstępnie przygotowane bilety.
 2. PP54 kasuje bilety weryfikując dane i nanosząc informację o zapłacie.
 3. PP54 umożliwia opuszczenie parkingu walidując bilet, obsługując szlaban i pobierając wykorzystany bilet przez szczelinę do zasobnika zużytych biletów.

PP54 drukarka

Najważniejszą korzyścią wynikającą z wykorzystania produktów firmy CUSTOM jest ich niezawodoność, co ma szczególne znaczenie w eksploatacji systemów parkingowych, gdzie brak możliwości wydruku i odczytu biletu jest równoznaczne z utratą sprzedaży.

 

Wprowadzając na rynek model PP54 firma CUSTOM proponuje wykorzystanie jednego, zintegrowanego rozwiązania, w miejsce kilku. Oddzielna drukarka, oddzielny skaner, oddzielne urządzenia dla biletów drukowanych na taśmie i na kuponach, oddzielne urządzenie I/O inicjujące wydanie biletu, oddzielne urządzenie kodujące RFID zastąpione zostają jednym PP54, co pozwala jeszcze bardziej podnieść niezawodność całego systemu parkingowego i uprościć serwis.

 

PP54 jest kontynuatorem wysoko cenionych rozwiązań technicznych opracowanych przez firmę CUSTOM: dostosowanie do pracy w szerokim zakresie temperaturowym, zdalna diagnostyka, zabezpieczenie przed zacięciem, gromadzenie nieodebranych biletów, wbudowane doświetlenie szczeliny diodami LED i inne.

 

PP54 umożliwia zarządzanie aż 3 systemami biletowymi, z obsługą kodów kreskowych 1D/2D, z zastosowaniem biletów RFID czy kart plastikowych.

 

Urządzenie wyposażone jest w graficzny skaner HD, pracujący w dwóch (opcjonalnie w czterech) kierunkach, co ułatwia odczyt i walidację biletu, a sam proces odczytu lub druku trwa mniej jak jedną sekundę.

 

 

Film PP54 Custom z targów

 

 

 

Podstawowe parametry techniczne:

 

 • Drukowanie i skanowanie biletów zgodnie z ISO7811 (zarówno druk jak i skaner full HD, rozdzielczość 300 Dpi);
 • Wbudowany czytnik kodów 1D/2D do obsługi procesu akceptacji i walidacji biletu, skanowanie w dwóch kierunkach (EAN13, CODE39, CODE128, ITF, PDF417, DATAMATRIX, AZTEC, QRCODE) a opcjonalnie w czterech kierunkach;
 • Modułowa budowa systemu biletowego podnosząca niezawodność (odseparowane mechanizmy druku i odczytu);
 • Dwa podajniki papieru – rolka 50 mm i podajnik na kupony (obsługa do 3 rodzajów kuponów);
 • Czytnik RFID i obsługa kart plastikowych;
 • Interfejsy RS232, USB, Ethernet;
 • Drivery: Windows XP, Vista, Widnows7, Windows 8/8.1, Linux;
 • Rozwiązania zabezpieczające przed zacięciem papieru oraz gromadzące nieodebrane bilety w specjalnym zasobniku;
 • Wielopunktowa, wieloczujnikowa, zdalna diagnostyka.

 

Osoby zainteresowane dalszymi informacjami technicznymi oraz ofertą cenową prosimy o kontakt pod adresem e-mail: sprzedaz@jm.pl 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów