Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

IS-453S: Komputer w standardzie przemysłowym – Storage NAS – Rejestrator NVR


09 listopada 2016

Kategoria: Komputery przemysłowe


Niniejszym prezentujemy najnowszą propozycję IEI Integration Corp.: IS-453S – wielofunkcyjne urządzenie opracowane przez znajdującą się w grupie kapitałowej IEI firmę QNAP.

 IS-453S

 

Marka QNAP znana jest powszechnie z produkcji urządzeń NAS (Network Attached Storage), pełniących rolę inteligentnych, współdzielonych macierzy dyskowych, z wyrafinowanym oprogramowaniem Backup, predefiniowanym do współpracy z popularnymi środowiskami developerskimi, w tym open-source i możliwością pracy w chmurze.

 

IS-453S jest urządzeniem NAS, ale także rejestratorem NVR (Network Video Recorder) zapewniającym ciągłą rejestrację obrazu z nawet 40 kamer IP przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu (obsługa 4 kamer w standardzie, kolejne wymagają dodatkowej licencji).

 

IS-453S może służyć także jako wydajny komputer przemysłowy z systemem operacyjnym Windows®, Linux®/UNIX®, wyposażony w wydajny procesor Intel® Atom™ quad-core 1.91GHz, 8 GB pamięci RAM, obsugujący do 4 dysków SSD pracujących w macierzy RAID i wyjście grafiki HD.

IS-453S może pracować także jako serwer umożliwiający wirtualizację środowiska dla aplikacji Windows®, Linux®, UNIX® i Android®.

Wymiana dysków SSD realizowana jest w technologii Hot-Swap (bez zatrzymania komputera), a dane na dyskach mogą być szyfrowane w locie z prędkością do 224MB na sekundę.

Do komunikacji z zewnętrznymi urządzeniami wykorzystać można aż 4 porty USB (w tym dwa USB 3.0)

 

Dla zwiększenia niezawodności pracy w sieci IS-453S został wyposażony w podwójne wyjście RJ45 dla Giga Ethernetu (co pozwala zamknąć pętlę Ethernetu przemysłowego) i możliwość zasilania z dwóch niezależnych źródeł (pierwsze gniazdo zasilania 12V DC, drugie gniazdo z zakresu 9-36V DC). Niewielkie zużycie energii oraz trwałość konstrukcji predysponuje IS-453S także do zastosowań mobilnych.

 

IS-453S jest urządzeniem o budowie bezwentylatorowej, szerokim zakresie temperaturowym pracy (-40⁰C÷50⁰C), odporności na wstrząsy i wibracje - ogólna wytrzymałość jest zgodna z wojskowym standardem MIL-STD-810G-514.6E-1

 

Przemysłowy NAS-IS453S dostosowany jest do montażu naściennego oraz z wykorzystaniem szyny DIN, na co pozwalają niewielkie wymiary kompaktowej obudowy i waga komputera.

 

 

Osoby zainteresowane pełną specyfikacją techniczną i ofertą prosimy o kontakt na adres e-mail: sprzedaz@jm.pl

  

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów