Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Seria modułowych komputerów panelowych ViTAM w obudowach ze stali nierdzewnej, firmy APLEX


30 stycznia 2017

Kategoria: Komputery przemysłowe


Prezentowaną rodzinę modułowych komputerów panelowych w obudowach ze stali nierdzewnej wyróżnia szeroka skalowalność, pozwalająca z jednej strony dobrać dla konkretnej aplikacji optymalne rozwiązanie techniczne, nie zamykając możliwości przyszłej rozbudowy komputera w oparciu o zestaw standardowych modułów.

 


Zależnie od potrzeb, komputery panelowe rodziny ViTAM, dostępne są:

 

  • w obudowie ze stali nierdzewnej SS304 lub stali kwasoodpornej SS316,
  • w rozmiarach od 10,1” do 24”,
  • w oparciu o procesory z platformy ARM (i.MX6) jak i x86 (wydajne i energooszczędne procesory ATOM/Pentium, Intela i5 i i7, 4-tej i 6-tej generacji),
  • z obudową o poziomie szczelności od IP66 do IP69K,
  • z panelem dotykowym do wyboru w technologii rezystancyjnej lub pojemnościowej,
  • z opcjonalnym wyposażeniem w oparciu o szereg standardowych modułów obejmujących RFID, komunikację Wireless WiFi/Bluetooth czy aplikacje PoE.

 

Vitam specjalny przycisk blokady

 

Przemyślana konstrukcja komputerów pozwala zablokować na czas czyszczenia panel dotykowy i przyciski funkcyjne, co pozwala przeprowadzić proces mycia bez wyłączania komputerów i bez ryzyka ingerencji w przyciski wizualizacji uruchomionej na komputerze.

 


Wysoka szczelność gwarantująca odporność ma mycie pod ciśnieniem, zastosowane złącza M12, szeroki zakres temperaturowy pracy (-20⁰C÷60⁰C) i obudowa ze stali nierdzewnej predysponują zastosowanie komputerów z rodziny ViTAM szczególnie w branży produkcji spożywczej, farmaceutycznej i chemicznej.

 

Komputery ViTAM charakteryzują się dużą jasnością wyświetlacza (high brithness). Dodatkowo opcjonalna warstwa antyrefleksyjna oraz integracja panelu dotykowego z wyświetlaczem (optical bounding) umożliwia operowanie na komputerze w silnym oświetleniu. Mechanizm obniżający jasność wyświetlacza przy słabym oświetleniu zewnętrznym zapewnia wysoki komfort pracy.

 

Producent dużą uwagę poświęcił mechanicznym rozwiązaniom montażu, decydując się na udostępnienie dwóch standardów mocowania: Yoke i VESA.

 

APLEX jest znaną na świecie firmą wyspecjalizowaną w produkcji komputerów panelowych ze stali nierdzewnej z oddziałami na Tajwanie, w Chinach i USA. Firma JM elektronik jest wiodącym w Polsce dystrybutorem komputerów APLEX.

 

Osoby zainteresowane szczegółową specyfikacją techniczną i cenową prosimy o kontakt pod adresem e-mail: sprzedaz@jm.pl

 

Komputery Serii Vitam  

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów