Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Najnowszy HYPER-BW – jednopłytkowy komputer w przemysłowym standardzie wykonania w zaskakująco niskiej cenie, konkurującej z „owocowymi platformami”


12 października 2017

Kategoria: Komputery przemysłowe


Producenci urządzeń typu KIOSK, fakturomatów, parkomatów, biletomatów, paczkomatów, systemów informacyjnych, POS, szukając przewag na silnie konkurencyjnym rynku starają się maksymalnie obniżać koszty zakupu komponentów elektronicznych. 

 

Działanie to ma jednak swoją cenę w postaci rosnącego ryzyka.

 

Niższa cena końcowa urządzenia uzyskana w wyniku komponentów przeznaczonych do domowej eksploatacji, np. popularnych wśród hobbystów „malin” i innych „owocowych platform”, może prowadzić do późniejszego wzrostu awaryjności, a przez to wzrostu kosztów serwisu i utraty rentowności kontraktu.

 

Nie bez znaczenia jest także utrata zaufania klientów końcowych, którzy w czasie awarii urządzenia nie zarabiają pieniędzy, a wartość utraconych przez nich korzyści może być daleko wyższa od kosztu wymienianego w ramach serwisu komputera.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma JM elektronik prezentuje najnowszą wersję komputera jednopłytkowego HYPER-BW produkcji IEI, w niespotykanej dotychczas cenie 99,99* USD.

 

Cena ta jest tak przystępna, że stosowanie substytutów staje się po prostu nie opłacalne, a konkurencja oferująca podobne rozwiązania w przemysłowym standardzie wykonania pozostaje ze swoją ofertą daleko w tyle.

 


Niniejszym zapraszamy naszych Klientów i sympatyków do wysłania pod adres e-mail: sprzedaz@jm.pl zapytania co oznacza „*”(gwiazdka) w podanej przez nas cenie.

Wraz z odpowiedzią prześlemy także szczegółową specyfikację techniczną.

 

Hyper-BW 

 

Wybrane parametry techniczne:

 

  • Konstrukcja bezwentylatorowa;
  • Dostępne procesory: Intel®Pentium® N3710, Intel®Celeron® N3160, N3060, N3010, Intel®Atom® x5-E8000;
  • Pamięć RAM: do 8 GB;
  • Grafika: Intel® HD 8 generacji, 2xMini HDMI (do 3840x2160@30Hz);
  • I/O: LAN, 4xUSB, 1xRS232, 1xSATA, 1xM.2, Audio HD;
  • Zakres temperaturowy pracy: -20÷60⁰C;
  • System operacyjny: Windows, Linux;
  • Zasilanie: 12VDC, moc do 18W (przy najmocniejszym procesorze i pełnej obsadzie pamięci;
  • Rozmiary: 100x72mm;
  • Dodatkowo: panel frontowy z sygnalizacją LED pracy sieci LAN i dysku, włącznik zasilania, przycisk resetu, złącze wentylatorowe, programowalny Watchdog Timer, One Key Recovery.


 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów