Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przedstawiamy MPLAB® Mindi™ - oprogramowanie symulacyjne produkcji Microchip dostępne nieodpłatnie


27 lutego 2018

Kategoria: Elementy elektroniczne


Dzięki prezentowanemu MPLAB® Mindi™ możliwe jest jeszcze przed fazą prototypowania sprzętu wykonanie symulacji układów analogowych.

 

Dzięki takiej symulacji skraca się czas projektowania i znacznie zmniejsza się ryzyko pomyłki. SIMetrix/SIMPLUS to wykorzystywane przez MPLAB® Mindi™ środowisko symulacji, dodatkowo możliwe jest wykorzystanie dwóch modelowań: SPICE lub odcinkowo-liniowego. Interfejs symulacji jest sparowany z komponentami ogólnego przeznaczenia oraz komponentami analogowymi firmy Microchip.


Ułatwieniem dla użytkowników jest fakt, że symulator instaluje się i działa lokalnie na komputerze. Po jego pobraniu symulator działa offline - czas uruchomienia symulacji nie jest zależny od zdalnego dostępu do serwera aplikacji. MPLAB® Mindi™ zapewnia dokładne oraz szybkie symulacje układów analogowych.  

 

Osoby zainteresowane szczegółami technicznymi MPLAB® Mindi™ prosimy o kontakt pod adresem e-mail: microchip@jm.pl  

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów