Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przedstawiamy UPC-F12C-ULT3 produkcji iEi – komputer panelowy doceniony przez Red Dot Design.


12 kwietnia 2018

Kategoria: Komputery przemysłowe


Prezentowany produkt produkcji iEi to bardzo dobra propozycja do wszystkich aplikacji outdoor oraz wymagających zastosowań przemysłowych (zapylenie, wilgotność, niskie temperatury).

 

Składa się na to wytrzymały 12,1” ekran LCD, który może występować w wersji z dotykiem pojemnościowym lub rezystancyjnym, bezwentylatorowa konstrukcja, wydajny procesor oraz liczne interfejsy. Panel zamknięty jest w aluminiowej obudowie, która jest w całości chroniona przed zakurzeniem oraz wodą, co potwierdza norma IP66.


UPC-F12C-ULT3 posiada na tylnym panelu złącza M12 z interfejsami RS-232, RS-232/422/285, LAN, dwa złącza USB 2.0. Dodatkowo dzięki blokowaniu śrub i oddzielnemu uszczelnieniu jest odporny na zapylenie i wspomnianą wcześniej wodę.

 
Omawiany komputer panelowy charakteryzuje się szerokim zakresem temperaturowym pracy od -20⁰C ÷ 60⁰C. Zakres ten można powiększyć do - 40⁰C dzięki zastosowaniu dodatkowego elementu grzewczego, który zostanie umieszczony między ekranem a płytą główną. Komputer występuje w dwóch wersjach procesorowych – do wyboru mamy: Intel Skylake-ULT Core i5 lub Celeron 3955U. Komputer może zostać wyposażony w dysk 2,5”SATA oraz dysk M.2 SSD. Dostęp do kieszeni na dysk nie jest trudny, co znacznie ułatwia integracje i konserwację komputera. Urządzenie zostało wyposażone w 4 GB pamięci RAM DDR4, Bluetooth 4.0. oraz zintegrowane WiFi. Jako opcja w komputer może zostać wbudowany czytnik RFiD standardu Mifare.


UPC-F12C-ULT3 otrzymał nagrodę Red Dot Design 2018. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.


Wybrane parametry techniczne:

 

  • ekran dotykowy 12,1” (rezystancyjny lub pojemnościowy);
  • aluminiowa obudowa;
  • procesor Intel Skylake-ULT Core i5 / Celeron 3955U;
  • 4 GB pamięci RAM DDR4 (możliwość rozszerzenia do max 32 GB);
  • porty RS-232, RS-232/422/485, LAN, USB 2.0. i DC;
  • BT 4.0. oraz WiFi;
  • szeroki zakres temperaturowy pracy - 20⁰C÷ 60⁰C (w opcji: - 40⁰C÷ 60⁰C).


Osoby zainteresowane UPC-F12C-ULT3 prosimy o kontakt pod adresem e-mail: sprzedaz@jm.pl 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów