Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wirnet iFemtocell - w pełni funkcjonalny gateway LoRaWAN produkcji Kerlink


11 czerwca 2018

Kategoria: Komunikacja bezprzewodowa


Po podpisaniu umowy dystrybucyjnej z firmą Kerlink, nasza oferta poszerzyła się o produkty tego producenta. W związku z powyższym zaczynamy cykl prezentacji oferty firmy Kerlink.

 

W tym oraz kolejnych newsach przybliżymy Państwu urządzenia Wirnet iFemtocell, Wirnet Station, Wirnet iBTS compact, Wirnet iBTS. Przedstawiamy pierwszy z nich, którym jest gateway LoRaWAN Wirnet iFemtocell (PDTIOT-IFE00).


Gateway iFemtocell jest to w pełni funkcjonalny gateway pracujący w standardzie LoRaWAN. To urządzenie do zastosowania w różnego rodzaju aplikacjach wewnętrznych, np. w halach, magazynach, zakładach przemysłowych czy biurach wymagających łączności dla aplikacji IoT.

 

Prezentowany produkt oferuje pełne wsparcie dla 8 dostępnych kanałów standardu LoRaWAN. Oferuje wysoką wydajność i dzięki modulacji LoRa - daleki zasięg nawet w trudnych warunkach, jak piwnica, parking czy szyb windy. Standardowym połączeniem z siecią internet i usługami chmury jest kabel Ethernetowy podłączony do gatewaya, jednakże iFemtocell posiada również wbudowany moduł WiFi. Wewnętrzny gateway LoRaWAN umożliwia przesył do 700 000 pakietów na dobę.

 

Kerlink iFemtocell


Prezentowany gateway charakteryzuje się zakresem temperaturowym pracy -20⁰C ÷ 55⁰C. Obudowa iFemtocell wykonana jest z tworzywa. Z myślą o montażu wewnątrz pomieszczeń obudowa urządzenia ma atrakcyjny design. Urządzenie jest bardzo lekkie (ok 500g) i posiada niewielkie wymiary: 160 x 90 x 35 mm, dzięki którym nie ma problemu z umieszczeniem gatewaya w miejscu o ograniczonej przestrzeni. Zostało również wyposażone w porty takie jak: RJ45, USB, wejście zasilania Jack, złącze antenowe SMA. iFemtocell jest urządzeniem wykonanym w obudowie o skali szczelności IP30, co pozwala na jego pełną eksploatację we wnętrzu budynku, hal, etc. Jednocześnie gateway wyposażony jest w złącze antenowe pozwalające na podłączenie anteny zewnętrznej. W takiej kombinacji możliwe jest uzyskanie na iFemtocell także zewnętrznej sieci LoRaWAN (gateway w budynku, antena na zewnątrz).


Przedstawicieli firm zainteresowanych gatewayem LoRaWAN iFemtocell prosimy o kontakt pod adresem e-mail: sprzedaz@jm.pl

 

lorawan.com.pl 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów