Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Prezentujemy IF-THEN-ELSE: poznaj w kwadrans narzędzie Industry 4.0 i pobierz video-szkolenie


03 lipca 2018

Kategoria: Automatyka przemysłowa


Kontynuujemy nasz cykl video-szkoleń. W poprzednim tygodniu zaprezentowaliśmy Państwu szkolenie na temat przemysłowych komputerów panelowych – dzisiaj skupimy się na szerokich możliwościach narzędzia Industry 4.0, mikrosterownika z silnikiem logicznym IF-THEN-ELSE.

 

Firma ICP-DAS wprowadziła na rynek rodzinę urządzeń o wspólnej nazwie WISE (Web Inside Smart Engine), dzięki którym mogą Państwo dostarczać informację wprost do systemów SCADA czy MES z pominięciem ,,ciężkiej” i kosztownej automatyki, a także realizować i rejestrować pomiary środowiska pracy czy sterować urządzeniami wykonawczymi.

 

Web Inside - przejrzysty i intuicyjny interfejs tej serii sprawia, że praca z tym urządzeniem staje się o wiele łatwiejsza.

 

Smart Engine - zamiast pobierać informacje o stanie maszyny ze sterownika PLC, co najczęściej wiąże się z koniecznością oprogramowania kosztownego interfejsu, informacje o stanie maszyny mogą Państwo pobierać wprost z czujników końcowych, a logika IF-THEN-ELSE pozwala na interpretację zbieranych informacji oraz wywołanie stosownej akcji.

 

Tworzenie reguł IF-THEN-ELSE jest dziecinne proste i nie wymaga doświadczenia w programowaniu. 

 

Przedstawicieli firm zainteresowanych video-szkoleniem prosimy o wypełnienie formularza >> 

 

Webinarium, If-Then-Else, ICP-DAS, Industry 4.0 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów