Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Terminal 4G LTE Cat.1 z funkcją fallback do 3G/2G produkcji Gemalto - przedstawiamy ELS61T


12 lipca 2018

Kategoria: Komunikacja bezprzewodowa


Terminala ELS61T LTE Cat.1 możemy używać natychmiast po wyjęciu z pudełka. Jest to proste i niezawodne urządzenie typu plug and play, dzięki czemu nowi użytkownicy wdrażający M2M mogą szybko połączyć swoje aplikacje przemysłowe korzystając z technologii bezprzewodowej.


Urządzenie posiada funkcję fallback, która zapewnia przejście do sieci 3G/2G w przypadku utracenia połączenia z siecią LTE z jakichkolwiek przyczyn.


Terminal ELS61T posiada uniwersalne interfejsy przemysłowe, np. Ethernet i RS-232. Terminal jest zamknięty w kompaktowej obudowie, dzięki czemu istnieje wiele opcji montażu, np. mocowanie śrubowe, montaż na szynie C, szynie DIN, użycie opasek kablowych.


Urządzenie wyposażone jest w alternatywne zasilanie przez Ethernet (PoE), dzięki czemu może być instalowane bez dodatkowych zasilaczy. Wpływa to na oszczędności oraz na elastyczność rozmieszczenia urządzeń.

 

Terminal Gemalto ELS61T 4G LTE Cat.1


Terminal posiada możliwość programowania go w Java, dzięki czemu możliwy jest szybki i łatwy rozwój aplikacji, szeroki wybór narzędzi, łatwe utrzymanie a także wielowątkowe programowanie.

 

Terminal posiada szeroki zakres temperaturowy pracy -30⁰C ÷ 65⁰C, a także szeroki zakres napięcia zasilania 8-30 V DC.

 

Prezentowane urządzenie dzięki funkcji RLS Monitoring może reagować na sytuacje związane z zawieszeniem się aplikacji lub błędami transmisji (Jamming Detection). 

 

Dla Klientów JM elektronik terminal Gemalto ELS61T dostepny jest wprost z magazynu.


Przedstawicieli firm zainteresowanych terminalem Gemalto ELS61T, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: sprzedaz@jm.pl 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów