Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

DRPC-130-AL czyli nowy komputer przemysłowy typu embedded z możliwością montażu na szynie DIN produkcji iEi


10 sierpnia 2018

Kategoria: Komputery przemysłowe


Nowy komputer z serii DRPC charakteryzuje się dwoma izolowanymi magistralami CAN, które są wyprowadzone przez złącze DB9 oraz bezwentylatorową konstrukcją, znacznie wydłużającą bezawaryjność urządzenia pracującego w trudnych warunkach przemysłowych ze względu na brak ruchomych części w systemie chłodzenia.


Nowy DRPC-130-AL ma wymiary 174x130x59 mm, a za jego pracę odpowiada dwurdzeniowy procesor Intel Atom x5-E3930. Ponadto komputer posiada fabrycznie zainstalowane 4GB pamięci RAM (z możliwością rozszerzenia do 8GB), slot na dysk SSD oraz eMMC 5.0, do których dostęp jest uproszczony dzięki zdejmowanemu panelowi bocznemu. Zintegrowane gniazdo na kartę SIM i moduł WLAN mogą być używane do zdalnej komunikacji z urządzeniem.

 

DRPC-130-AL posiada szeroki zakres temperaturowy pracy (-20°C ~ 60°C) oraz szeroki zakres napięcia zasilania wynoszący od 12V do 24V.

 

iEi DRPC-130-AL komputer przemysłowy


W komputerze przemysłowym bardzo istotną rolę odgrywają porty I/O. Najnowsza odsłona DRPC posiada 5 portów USB w tym 4 porty w standardzie 3.0, 2 porty RJ-45, a także porty RS-232/422/485, które są dostępne z przodu obudowy, która charakteryzuje się stopniem szczelności IP40. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji 4 wejścia i 4 wyjścia cyfrowe wyprowadzone na złączy DB9. Na górnej części obudowy znajdują się 2 interfejsy HDMI, które oferują rozdzielczość do 4K.

 

Komputer jest przystosowany do montażu na szynie DIN, dzieki czemu może być umieszczony w dowolnej szafie sterowniczej lub innym dogodnym dla użytkownika miejscu.


Komputer DRPC-130-AL wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, zwartą kompaktową konstrukcją oraz atrakcyjną ceną.

 

Wybrane parametry techniczne:

 

  • bezwentylatorowa konstrukcja;
  • dwurdzeniowy procesor Intel Atom x5-E3930;
  • dwie izolowane magistrale CAN;
  • 4 GB pamięci RAM (możliwość rozszerzenia do 8 GB);
  • 5 portów USB (4x USB 3.0);
  • porty RJ-45, RS-232/422/485;
  • 2x HDMI oferujące rozdzielczość do 4K;
  • szeroki zakres temperaturowy pracy (-20°C ~ 60°C);
  • szeroki zakres napięcia zasilania od 12V do 24V;
  • 4 wejścia i wyjścia cyfrowe wyprowadzone ze złącz DB9. 


Przedstawicieli firm zainteresowanych komputerem DRPC-130-AL prosimy o kontakt pod adresem e-mail: sprzedaz@jm.pl  

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów