Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Chcesz sprawdzić możliwości LoRaWAN? Zestaw Microchip DM164138 dostępny wprost z magazynu!


27 września 2018

Kategoria: Elementy elektroniczne


Microchip DM164138 LoRaWAN

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy dostępny wprost z magazynu JM elektronik zestaw Microchip DM164138 do obsługi LoRaWAN.

 

Dzięki zasilaniu bateryjnemu, zestaw stanowi wygodną i mobilną platformę do szybkiego sprawdzenia możliwości technologii LoRaWAN.

 

Zestaw posiada wyświetlacz LCD, który zapewnia informację zwrotną o statusie połączenia czy wartości odczytu z czujników. Zestaw został wyposażony w czujnik temperatury oraz czujnik natężenia światła. Do nawigacji po menu służa dwa zamontowane przełączniki (S1 i S2) - w menu możemy wybrać okres wysyłania ramek z pomiarem, przeglądać informacje o parametrach sygnału radiowego czy decydować o wysyłaniu wiadomości z żądaniem potwierdzenia czy bez.

 

Zestaw wyposażono w standardowe złącze USB do połączenia z komputerem, stanowiące konwerter do interfejsu UART modułu RN2483. Umożliwia to szybką konfigurację i kontrolę modułu LoRaWAN za pomocą prostych komend ASCII. Zestaw DM164138 posiada dwa złącza antenowe typu SMA, dzięki którym można podłączyć dołączoną do zestawu antenę. 

 

Nie jesteś pewny czy jesteś w zasięgu sieci LoRaWAN, a jesteś zainteresowany tą technologią? Napisz do nas. Wskażemy Ci najbliższą sieć lub podpowiemy jak zbudować własny punkt dostepowy.

 

Pracowników firm zainteresowanych zestawem Microchip DM164138 prosto z magazynu, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: microchip@jm.pl

 

LoRaWAN, JM elektronik 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów