Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

AM20CWR-ZK: nowe przetwornice dla zastosowań przemysłowych i kolejowych produkcji Aimtec


19 grudnia 2018

Kategoria: Elementy elektroniczne


AM20CWR-ZK produkcji Aimtec to 20-watowa przetwornica DC/DC, zbudowana zgodnie z wytycznymi dla normy EN50155.


AM20CWR-ZK charakteryzuje się szerokim zakresem napięcia wejściowego 13-176 VDC oraz napięcia wyjściowego od 3,3-15 VDC.

Tak szeroki zakres napięcia wejściowego i wyjściowego przy mocy 20W umożliwia pełen wachlarz zastosowań przetwornicy, nie tylko w pojazdach szynowych, ale i w szeroko rozumianym przemyśle. 

 

Przetwornica posiada szeroki zakres temperaturowy pracy: od -40 do 100 st.C
Charakterystyczną cechą przetwornicy jest wbudowany fabrycznie w obudowę radiator.
Pręcikowa budowa radiatora umożliwia efektywne odprowadzenie ciepła, niezależnie od położenia przetwornicy, nie utrudniając przy tym montażu i eksploatacji.

 

AM20CWR-ZK ma rozmiary 28x28x16mm i przy wadze zaledwie 23 gram zapewnia wysoką sprawność w przedziale 84%-90% (zależnie od modelu).
 

AM20CWR-ZK charakteryzuje się wysokim współczynnikiem bezawaryjnej pracy MTBF wynoszącym aż 190 000 godzin, co odpowiada okresowi niemal 22 lat bezawaryjnej pracy, przy założeniu pracy przez 24 godziny dziennie, 7 dni w tygodniu. Tak wysoki i powtarzalny współczynnik MTBF uzyskano między innymi dzięki wysokiej jakości montażu w zautomatyzowanym procesie produkcji.

 

Przetwornica zabezpieczona jest przed przepięciami do 3kV. AM20CWR-ZK zapewnia ochronę przecizwarciową wyjścia (OSCP), ochronę przed przekroczeniem wartości prądu wyjściowego (OCP) i ochronę przez przepięciami wyjściowymi (OVP).

 

Przedstawicieli firm zainteresowanych ceną, specyfikacją techniczną lub zamówieniem próbek przetwornicy Aimtec AM20CWR-ZK prosimy o kontakt pod adresem e-mail: sprzedaz@jm.pl

 

Aimtec AM20CWR-ZK 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów