Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wynik testów: układy RS9116 i RS14100 firmy Redpine Signals ocenione najwyżej.


15 lutego 2019

Kategoria: Komunikacja bezprzewodowa


Większość aplikacji IoT (Internet Rzeczy) zasilana jest bateryjnie. Wiele z tych aplikacji – ze względu na zastosowanie nie dysponuje prostą możliwością doładowania. Wygoda korzystania z inteligentnych zamków do drzwi, dzwonków, beaconów i wielu innych urządzeń zależy wprost od tego, jak długo są w stanie pracować bez wymiany baterii. Inżynierowie szukają więc sposobów na zminimalizowanie zużycia energii, co pozwala wydłużać żywotność baterii.

 

Dostawcy układów Wireless konkurują na polu minimalizacji zużycia energii. Warto odnotować olbrzymi sukces firmy Redpine Signals na tym polu.


Opisywane przez nas układy RS9116 i RS14100>> zostały przetestowane przez firmę Tolly w badaniu porównawczym z innymi obecnymi na rynku modułami innych producentów.

 

Testy obejmowały różnego rodzaju scenariusze pracy dla transmisji WiFi, Bluetooth Low Enery (BLE). Szczegółowy raport można znaleźć na stronie producenta>>

 

Na podstawie przeprowadzonych eksperymentów można stwierdzić, że układy firmy Redpine Signals posiadają najniższe zapotrzebowanie na energię w każdym scenariuszu testowym! W niektórych przypadkach różnica ta była aż 25-krotna na korzyść produktów Redpine Signals.

 

Przeprowadzone testy potwierdzają, że RS9116 i RS14100 idealnie nadają się do zastosowania w aplikacjach i urządzeniach Internetu Rzeczy (IoT). W ocenie JM elektronik układy RS9116 i RS14100 charakteryzują także atrakcyjne warunki zakupu (cena, MOQ, czas dostawy).

 

Przedstawicieli firm zainteresowanych układami RS9116 i RS14100 prosimy o kontakt pod adresem e-mail: wireless@jm.pl

 

RedPine Signals RS9116 i RS14100 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów