Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Poindus VariPAD W 7” / 10.1” - nowość w ofercie JM elektronik


27 marca 2019

Kategoria: Komputery przemysłowe


Targi Automaticon 2019 są miejscem premiery najnowszego dostawcy w portfolio JM elektronik. Przyjdź i zobacz tablet VariPAD W 7” / 10.1” firmy Poindus.

 

Prezentowany tablet VariPAD W zapewnia wyjątkową funkcjonalność. Tablet dostępny jest w dwóch wariantach: z ekranami dotykowymi P-Cap o przekątnej 7” oraz 10.1”, które są wodoodporne zgodnie z normą IP54. Tablet jest bardzo lekki i waży zaledwie 0,66 kg lub 0,93 kg.

 

Tablet VariPAD W może działać pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 10 IoT lub Android, a dzięki zastosowaniu wydajnego i energooszczędnego, czterordzeniowego procesora Intel Bay Trail Z3735F, 2GB pamięci RAM oraz 32GB SSD praca na tablecie jest szybka i przyjemna.

 

Poindus VariPAD W 

 

Transmisja danych odbywa się w czasie rzeczywistym za pomocą 3G/WiFi/Bluetooth. Wartym uwagi jest wbudowany moduł NFC oraz wyposażenie tableta w kamerę 5MP. Opcjonalnie jest możliwość wyposażenia tablet w czytnik kart Smartcard, czytnik linii papilarnych, skaner kodów QR czy dodatkowe interfejsy USB, COM, LAN.

 

Poindus VariPAD W został wyposażony w wymienną baterię o pojemności 8000mAh.

 

Funkcję tableta można rozszerzyć za pomoca stacji dokującej PB45, która zapewnia dodatkową łączność, skutecznie przekształcając rozwiązanie mobilne w statyczny terminal POS. Stacja łączy wszystkie zalety prostej i szybkiej integracji mobilnego tabletu z istniejącą infrastrukturą.

 

Dla zapewnienia bezpieczeństwa i wygody użytkowania, tablet posiada z tyłu obudowy pasek na rękę, dzięki czemu zmniejszone jest ryzyko zniszczenia urządzenia poprzez jego upuszczenie.

 

Tablet Poindus VariPAD W można zobaczyć i przetestować na naszym stoisku J-8 podczas trwających targów Automaticon w Warszawie. Przyjdź i zobacz.

 

Przedstawicieli firm zainteresowanych ofertą firmy Poindus, w tym tabletem VariPAD W 7” / 10.1”, prosimy o kontakt pod adresem e-mail sprzedaz@jm.pl 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów