Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Panele HMI serii ARCHMI 9XXA(P) – najwydajniesze i z dużą możliwością rozbudowy


22 maja 2019

Kategoria: Komputery przemysłowe


W ubiegłym roku przedstawiliśmy Państwu panele HMI firmy Aplex. Dzisiaj skupiamy się na najmocniejszej, najwydajnieszej z serii – ARCHMI 9XXA(P).


Prezentowane panele posiadają pojemnościowy ekran dotykowy. Dostępne są warianty przekątnej ekrau od 12” do 32”. Ekrany są odporne na różnego rodzaju zadrapania oraz wspierają wielozadaniowość. Front panelu jest wodoszczelny i pyłoszczelny zgodnie z stopniem ochrony IP66.


Przewagą urządzeń firmy Aplex jest możliwość rozbudowy o dodatkowe interfejsy, takie jak czytnik kart, czytnik linii papilarnych, czytnik kodów kreskowych, kamerę USB. Dzięki szerokim możliwością rozbudowy, seria 9XXA(P) może być zastosowana również w placówkach medycznych m.in. na oddziałach, jako stacja opieki, rozwiązania dla telemedycyny czy wydruki np. paragonów.


Dostępna jest opcja wyposażenie panelu w baterię UPS, która zapewnia do 30 minut awaryjne zasilanie w przypadku nagłego braku prądu, co daje czas na zapisanie zadań i poprawne zamknięcie programów.


Panele wyposażone są w procesor 6 generacji Intel Core i3/i5, 4 GB pamięci RAM (z możliwością rozbudowy do 8 GB).


Panele serii 9XXA(P) idealnie nadają się do wykorzystania w aplikacjach pracujących w dużym nasłonecznieniu, potrzebujących jasnego ekranu (np. urządzenia typu KIOSK pracujące na zewnątrz). Prezentowane urządzenia posiadają podwyższoną jasność do 1000 nitów oraz wyposażone są w powłokę antyrefleksyjną. Ponadto możliwe jest ich zastosowanie w procesach automatyzacji fabryk, jako panele do obsługi systemów SCADA/MES/ERP, wspomnianych wcześniej rozwiązaniach medycznych, automatach gamingowych czy w Smart Building.


Wybrane parametry techniczne:

 

  • pojemnościowy ekran dotykowy od 12” do 32”;
  • procesor 6 generacji Intel Core i3/i5;
  • 4 GB pamięci RAM (z możliwością rozbudowy do 8 GB);
  • przedni panel ze stopniem ochrony IP66;
  • powłoka antyrefleksyjna;
  • szerokie możliwości rozbudowy o dodatkowe interfejsy;
  • opcja wyposażenia w baterię UPS.

 

Przedstawicieli firm zainteresowanych panelami Aplex serii ARCHMI 9XXA(P) prosimy o kontakt pod adresem e-mail: sprzedaz@jm.pl 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów