Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Indukcyjności customizowane z oferty JM elektronik


09 sierpnia 2019

Kategoria: Elementy elektroniczne


Czy chciałbyś obniżyć koszty urządzenia elektronicznego dzięki zastosowaniu customizowanych indukcyjności?

 

Czy chciałbyś poprawić parametry pracy Twojego urządzenia elektronicznego dzięki zastosowaniu customizowanych indukcyjności?

 

Czy jesteś pewny, że dobrałeś najlepsze, optymalne elementy indukcyjne do swojego projektu?

 

Jeżeli zaintrygowało Cię którekolwiek z tych pytań napisz do nas. Do Państwa dyspozycji jest nasz Product Manager grupy Power Solutions & Passives, który posiada dogłębną wiedzę na temat projektowania elementów indukcyjnych. Zapraszamy do współpracy, która zaowocuje opracowaniem elementów "szytych na miarę" wykonanych w doskonałej cenie i jakości.

 

Nie boimy się rdzeni proszkowych, marginesów, drutów TiW i FIW. Wiemy jak opracować karkas i zapewnić odpowiednią klasę izolacyjności, czy temperatury.

 

Jesteś ciekawy jak żyje elektronika pod ciągłym napięciem? Dowiesz się tego podczas warsztatów, które będą miały miejsce podczas Evertiq Expo w Krakowie, 17.10.2019, poświęconych aspektom zasilania nowoczesnych urządzeń IoT. Warsztaty maja nieodpłatny charakter lecz ograniczoną liczbę miejsc.

 

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: powersolutions@jm.pl

Elementy indukcyjne, Power Solutions 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów