Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

I-2532 - przemysłowy konwerter CAN/światłowód


04 maja 2010

Kategoria: Ethernet i WLAN przemysłowy


Firma ICP DAS rozszerzyła swoją bogatą ofertę konwerterów o model I-2532, umożliwiający konwersję sygnałów w standardzie CAN na sygnał przesyłany światłowodem.

 

Pozwala to na przesył danych na odległość do 1.4 kilometra, zapewniając odpowiednią ochronę danych przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Od strony interfejsu CAN urządzenie obsługuje specyfikacje 2.0A oraz 2.0B zgodnie ze standardem ISO 11898-2. Port optyczny ze złączem ST przystosowany jest do współpracy ze światłowodami wielomodowymi, o maksymalnej długości fali 850nm.

 

Konwerter I-2532 wyposażony jest w mechanizm automatycznej detekcji prędkości z obsługą prędkości przesyłu danych z zakresu 10 k do 500 kbps. Maksymalny czas propagacji dla światłowodu wynosi 125ns. Konwerter może współpracować z kablami światłowodowymi o średnicy rdzenia 62.5 μm oraz średnicy płaszcza 125 μm.

 

 

Urządzenie przystosowane jest do montażu na szynie DIN oraz pracy w szerokim zakresie temperatur -25oC do +75oC. Maksymalne zużycie energii to jedynie 0.5W przy zasilaniu dowolnym napięciem z zakresu +10 do +30VDC. Urządzenie oferuje szeroki wachlarz możliwych zastosowań od automatyki przemysłowej przez automatykę budynkową, aż to systemów akwizycji i przesyłu danych pomiarowych. 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów