Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

 
Kontakt z handlowcem
alt


tel.
32 339 69 01
E-mail.

Newsletter

 
 
 
 
Symbol JM Elektronik
M0SB-56PA4C03-D
 
Obudowa
 
Numer katalogowy
37353
 
Ilość w opakowaniu
1
pytajnik
Dostawa
pytajnik
Std. termin dostawy
3
 
Zamiennik
pytajnik
Status
U
pytajnik
RoHS
U
 
 
 

Opis produktu
 

Komputery do zastosowań przemysłowych często pracują w specyficznych, niekorzystnych warunkach. Podstawowym wymogiem stawianym urządzeniom przemysłowym jest niezawodność systemu.

 

Jednym z krytycznych elementów systemu jest pamięć RAM, która w równym stopniu jak inne części komputera narażona jest na działanie czynników niebezpiecznych występujących w przemysłowych warunkach pracy. Problem ten jest zwłaszcza istotny w systemach przeznaczonych do pracy w poszerzonym zakresie temperatur.

 

Firma InnoDisk obok przemysłowych pamięci flash i dysków SSD różnego typu, oferuje również moduły pamięci RAM dedykowane do aplikacji przemysłowych. Wykonane są one z wysokiej jakości elementów elektronicznych odpowiednio rozmieszczonych na powierzchni modułu dzięki czemu zapewniona jest stabilna i bezawaryjna praca w różnych warunkach przemysłowych (wysoka/niska temperatura, wibracje, zapylenie). Moduły są także poddawane odpowiednim testom środowiskowym i funkcjonalnym.

 

InnoDisk oferuje również moduły RAM do komputerów starszego typu (np. SDRAM), które nadal pracują w aplikacjach przemysłowych. Zazwyczaj producenci komercyjni wspierają produkcję jedynie dla rozwiązań „współczesnych”.

 

Obok modułów przeznaczonych do pracy w „standardowych” warunkach temperaturowych - 0°C ~ 70°C są dostępne moduły specjalistyczne, przeznaczone do pracy w zakresie - 40°C ~ 85°C. Moduły takie są niezbędne w systemach narażonych na wpływ warunków atmosferycznych, a także w aplikacjach militarnych.

 
Pliki do pobrania
 
Karta katalogowa

alt
 
(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów